top of page

מעצבת פנים מומלצת

עודכן: 11 במאי 2023


מעצבת פנים מומלצת
מעצבת פנים מומלצת

אני לא אספנית המלצות – אבל מידי פעם יש מכתב מאחד הלקוחות שלי בנושא מעצבת פנים מומלצת, שאני מקבלת ומרטיט ליבי. הנה אחד מהם:


מרב יקרה,


כשהבנתי שקרב הזמן שבו אוכל להתחיל לשפץ בית , אליו אעבור לגור עם ילדי, היה לי ברור שלא אהיה לבד במסע הזה. היו אלו זמנים בהם הרביתי לשוטט בעולמות האינטרנט, ומגזינים של עיצוב פנים, ושמה לב לשמות של אדריכלים/מעצבים של בתים ש"דיברו אלי".


נתקלתי בשם שלך בתור מעצבת פנים מומלצת יותר ויותר עם הזמן, ונראה לי שזה לא היה מקרי, אני מאמינה שמה שהזמנתי פשוט הגיע אלי. אהבתי לקרא מה שכתבת, אהבתי תמונות של בתים ששיפצת, ובעיקר תמונות של הבית הפרטי שלך, והחלטתי להתקשר. טלפון אחד, תאום פגישה, סיכום עקרוני, קול נמרץ, תכליתי מהצד השני, וזהו. היו לי מעט שאלות, רציתי להשמיע ובעיקר לשמוע, אפילו לא ממש עשיתי סקר שוק מקדים. היה לי נסיון משיפוץ קודם כמה שנים לפני כן, ומאז עברו הרבה מים... ידעתי איזה בית אני רוצה וידעתי מה אני מחפשת במעצבת – תחושה של כימיה, אמון, לדעת שאני מובנת, וגם להצליח להבין, תחושה שלמרות שמדובר בסיכום עסקי שבו אני לקוחה ודברים מתומחרים בכסף, יש משהו שהוא ביחד , והכי חשוב, הביחד הזה צריך להגשים את החלום שלי, לשקף את הטעם שלי, וליצור את הבית שלי!


בתום הפגישה הראשונה, כשהבנתי שמצאתי מה שחיפשתי, אפשר פשוט היה להתחיל.


בזמנים ההם, כשנתת לי למלא שאלונים למיפוי הצרכים שלי בבית, והצפת המון דברים כדי להבין הכי טוב מה אני צריכה, (דברים שחברות שלי שלוו ע"י אדריכליות בכלל לא זכו להשמיע), כשהסתובבנו ביחד, עוד לפני שהיו תוכניות מוגמרות, ומצאנו דלת, שהיה ברור שתהיה בבית, ושידת בית מרקחת ישנה שסביבה נבנה מטבח, ידעתי שאני שאני נמצאת בידיים סופר מקצועיות, ולא שגרתיות.

אבל לא פחות חשוב - בזמני לחץ, כשהיו גם כעסים ותסכול, מצאתי גם הקשבה והכלה גמישות ורצון אמיתי שזה יצליח - ואז ידעתי שאני נמצאת בידיים אנושיות.


תקופת השיפוץ התארכה והייתה מורכבת, תמרונים בין אילוצים שהוכתבו מראש בגלל מגורי בקיבוץ, היה צורך ללמוד ולהבין את הקודים בקיבוץ, החוקים והנהלים, צריך היה ללמוד לעבוד עם אנשי מקצוע שלא תמיד עמדו בסטנדרטים שלך ולא היו רגילים לשתף פעולה עם מעצבת פנים מומלצת שבודקת כל פרט ופרט ולא מוותרת על פסיק. לוחות זמנים שהלכו והתארכו, המרחק הגאוגרפי, פיקוח בעזרת ביקורים באתר וגם דרך המון תמונות וצילומים. אבל במקביל לזה היו פגישות מדהימות של בחירות ריצופים, חיפויים, אביזרים, רהיטים, צבעים, אלומיניום. היית איתי לכל אורך הדרך.


היום אני בבית. בית שנוצר בתוכו את הזיכרונות כל תהליך הקמתו. אני מאושרת כאן, כל יום מחדש – מהתכנון המדויק שמתאים לאורחות חיי, מכל בחירות העיצוב, האמירה האישית שלי וטביעת חותמך המורגשת בכל.


פשוט אוהבת את הבית, ושמחה על ההחלטה הכי חשובה שקיבלתי לפני שהכל התחיל – לבחור בך בתור מעצבת פנים מומלצת, וכשותפה המקצועית לדרך.


מרב,


...יש אנשים שאתה פוגש בהם ונקשר ואוהב, וכשאתה ממשיך הלאה הם ממשיכים איתך עמוק עמוק בלב...


המון תודה על הכל,

חגית

עיצוב בית כפר-סבא, עיצוב בית פרטי כפר סבא, עיצוב בית פרטי, עיצוב בית קרקע, קרמיקה פסיפס, קרמיקה צבעונית
עיצוב בית קרקע בכפר-סבא - חדר רחצה עם קרמיקה פסיפס

מה גרם לי לשמר את המכתב הזה? כי הוא מאגד בתוכו את כל מה שצריכה מעצבת פנים מומלצת, בין אם בתכונות אופי, במקצועיות שלה ביחסי האנוש שלה באנושיות שלה.


אז ממש בקצרה ובתמצות, הנה 10 תכונות בשביל מעצבת פנים טובה:

  • עם מעצבת פנים טובה לא תהיו לבד במהלך ליווי שיפוץ/עיצוב.

  • מעצבת פנים מומלצת היא תכליתית ונמרצת.

  • מעצבת טובה קשובה ללקוחות שלה.

  • עם מעצבת טובה יש כימיה ואמון וידיעה שאתם מובנים.

  • מעצבת פנים מומלצת מצליחה להיות מובנת לך, ללא שפה גבוהה או מקצועית מידי. היא לא תשתמש בביטויים עיצוביים כמו עיצוב אקלקטי, מבלי להסביר מהו הנושא.

  • עם מעצבת פנים מומלצת אתם אמורים לקבל תחושה שלמרות שמדובר בסיכום עסקי ודברים מתומחרים בכסף, יש משהו שהוא ביחד.

  • עם מעצבת טובה תרגישו כי המטרה בפרויקט היא להגשים את החלום שלכם, לשקף את הטעם שלכם, וליצור בית משלכם.

  • עם מעצבת טובה גם בזמני לחץ, כשיש כעסים ותסכול, תמצאו הקשבה והכלה, גמישות ורצון אמיתי שזה יצליח.

  • מעצבת פנים מומלצת תהייה אתכם לכל אורך הדרך.

  • עם מעצבת טובה גם בסוף הפרויקט תמשיכו ליהנות מהתכנון המדויק שמתאים לאורחות חייכם, מכל בחירות העיצוב, האמירה האישית שלכם וטביעת חותם המעצב.

256 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page